Yükleniyor..
Meyöz

Gizlilik

1-Aroma Bursa Meyve Suları ve Gıda Sanayi A.Ş. (Bundan sonra arama olarak zikredilecektir.) ,İnternet sitesi ziyaretçileri tarafından sitedeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz,kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırmaz.

2- Aroma, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanıcaktır: Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

3-Kişisel bilgilere sadece yetkili Aroma personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.Aroma, kişi kimliklerini açıklamadan, İstatiksel bilgileri tarayıcı tipi,coğrafi konum, yaş,cinsiyet,v.b.) Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

4- Aroma sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Aroma'nın gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce,gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.